Absolwentka logopedii ogólnej i klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim.
Odbywała praktyki w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach, gabinetach logopedycznych, a także na oddziałach neurologicznym i otorynolaryngologicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Prowadzi terapie z zakresu wad wymowy oraz opóźnionego rozwoju mowy. Chętnie bierze udział w szkoleniach. Jej specjalnym obszarem pracy i zainteresowań jest wsparcie logopedyczne w leczeniu ortodontycznym, terapia miofunkcjonalna oraz terapia dyslalii.
Absolwentka studiów logopedycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach magisterskich na tej samej uczelni.
Posiada doświadczenie w zakresie diagnozy i terapii logopedycznej dzieci i młodzieży, szczególnie z pacjentami z dyslalią i opóźnionym rozwojem mowy.
Odbywała praktyki w publicznych przedszkolach i szkołach podstawowych z klasami integracyjnymi.
Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.
Zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy, dysleksją, wadą słuchu, osobami dwujęzycznymi. Przygotowuje także do zabiegów podcięcia wędzidełka podjęzykowego i prowadzi terapię pozabiegową. Pracuje z pacjentami przed leczeniem ortodontycznym oraz w trakcie jego trwania. Prowadzi zajęcia stymuluace rozwój dzieci- funkcji wzrokowych, słuchowych, manualnych, mowy, zabawy, pamięci, czytania.
Joanna Bartnicka, logopeda, pedagog
Karolina Kowalska, logopeda
Magister nauk medycznych MMedSci, neurologopeda, filolog, psychoterapeuta. Ukończyła Uniwersytet A.Mickiewicza w Poznaniu oraz The University of Sheffield w Anglii. Posiada certyfikaty zawodowe The Royal College of Speech and Language Therapist i Health Professions Council. Doświadczenie zawodowe zdobyła w brytyjskich szpitalach (Chesterfield i Doncaster) i poradniach (Firth Park, Manor Park, Centenary House, Phillippa Cottam Communication Clinic).
Jest absolwentką PSP w Instytucie Psychologii Zdrowia. Swoją pracę regularnie superwizuje.
Jako psychoterapeuta prowadzi psychoterapię indywidualną niosąc pomoc osobom zagubionym, doświadczającym cierpienia, borykającym się z problemami, konfliktami, w kryzysie. Specjalizuje się w pracy z traumą/PTSD, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, syndromem DDA/DDD. Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych.
Jako neurologopeda pracuje z osobami dorosłymi z afazją po uszkodzeniu mózgu mającymi trudności z rozumieniem i nadawaniem mowy, pisaniem i czytaniem.
Logos Aleksandra Zmudzińska
Psychoterapia i terapia mowy